Byt 3+1 s velkou lodžií, centrum města Trutnov, jiho-západní orientace.

IMG_7592

Lokalita

Trutnov, Švédská 463

Dispozice

3+1

Obytná plocha

63,00 m2 

13 800 Kč

Cena je uvedena bez zálohy na energie a služby

Pronájem

Kód zakázky

467

Sklep

4,00 m2 

Lodžie

7,00 m2 

Horkovod

Elektrická energie

Obecní vodovod

Splašková kanalizace

Plyn

Štítek

Novinka

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Byt

Energetická náročnost

G

Hledáte dlouhodobý pronájem bytu v centru Trutnova? Potřebujete dostatek prostoru? Podmínkou je balkon nebo lodžie? Pokud ano, pak právě pro Vás je tato nabídka.

Světlý, jiho-západně orientovaný byt s velkorysou lodžií. Dispozice bytu je 3+1. Příslušenství bytu tvoří sklep, společná sušárna a kolárna v přízemí domu. Byt se nachází ve 2. patře zděného bytového domu na konci slepé ulice. Přesná adresa je Švédská 463, 54101 Trutnov. 

Byt prošel rekonstrukcí, při které byla pořízena nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (varná plynová deska, elektrická trouba, digestoř s odtahem mimo byt, myčka nádobí). Byly položeny nové plovoucí podlahy v dřevodekoru. Před instalací kuchyňské linky byla provedena nová elektro-instalace v kuchyni. Nové jsou také interiérové dveře a celý byt je čistě vymalovaný. Byt je vytápěn ústředním topením napojeným na horkovod (nízké provozní náklady). TUV je připravována pomocí plynového spotřebiče (karmy) umístěné v kuchyni. Byly provedeny nové revize a byt je připraven k nastěhování.

Hledáme solventního nájemníka pro dlouhodobý nájemní vztah. Nabízíme dostatek prostoru pro rodinu s dětmi, klidné bydlení v centru města Trutnov, vlastní vyhrazené parkovací stání vedle domu, veškerou občanskou vybavenost v místě bydliště, možnost zřízení trvalého bydliště. Požadujeme vratnou kauci ve výši 3 měsíčních nájmů při podpisu nájemní smlouvy.

Soubory

půdorys bytu včetně výměr

stáhnout   |   50 kB

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.