Stavební pozemek o výměře 1597 m2 10 km od Trutnova.

Pilíř podzemního vedení NN

Lokalita

Radeč

Plocha

1597,00 m2 

986 000 Kč

Cena je včetně PD rodinného domu a stavebního povolení.

Prodej

Kód zakázky

474

Plocha

1597,00 m2 

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Pozemek

Přemýšlíte o novém bydlení? Preferujete novostavbu před starým domem? Hledáte klidné místo propojené s přírodou? Pokud ANO, pak Vás určitě osloví naše nabídka stavebního pozemku v obci Radeč. Dojezdová vzdálenost z Trutnova "domů" je pohých 10 km (10 min. jízdy autem).

Díky projektu rodinného domu a vydanému stavebnímu povolení, které je součástí nabízeného pozemku můžete ihned začít stavět. Nabízený pozemek je jednoduše přístupný ze silnice číslo 30017. Jedná se o soubor 4 pozemků s celkovou výměrou 1597 m2. Díky výborné orientaci vůči světovým stranám je pozemek osluněn po celý den, od východu po západ. Mírně svažitý profil pozemku je nakloněn k jihu, kde na jižní hranici protéká potok Radečka. Pocit svobody a volnosti získáte i díky volně navazujícím pozemkům v majetku města Úpice a České republiky ve správě Státního pozemkového úřadu.

Projekt rodinného domu (se stavebním povolením) počítá s přístupem z městského pozemku p.č. 2743. My pro Vás připravujeme návrh řešení (2.variantu) s přístupem přímo ze silnice číslo 30017 a vstupem do domu ve stejné výškové úrovni. Stavba rodinného domu na nabízeném souboru pozemků využívá připojení k síti NN z elektro skříně umístěné na severozápadní straně pozemku, dále pak odvodem srážkových vod pomocí dešťové kanalizace do nádrže na dešťovou vodu napojenou na vsak. Odpadní vody jsou řešeny pomocí nové ČOV s vyústěním čisté vody do Radečky. Napojení na obecní vodovod je uvažováno z městského pozemku p.č. 38/1, po kterém prochází hlavní vodovodní řád.

 Pokud Vás tato nabídka oslovila, pak mě neváhejte kontaktovat a domluvte si prohlídku pozemku. Rád Vás osobně seznámím i s celou projektovou dokumentací, která má vydané stavební povolení s nabytím právní moci.

Soubory

Katastrální mapa

stáhnout   |   305 kB

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.