S čím mohu pomoci?

Řekli o nás

MUDr. Ilona Čížková

Pozemky Rudník

06.09.2021

MUDr. Ilona Čížková

MUDr. Ilona Čížková

Abychom měli co nejméně práce a starostí s prodejem několika pozemků v obci Rudník, rozhodli jsme se využít služeb profesionálů. A protože jsme již z minulosti měli dobrou zkušenost s realitní kanceláří Tomáše a Andrei Lajských, opět jsme se na ně obrátili. Podle očekávání nás nezklamali. I když se celý náš záměr v průběhu času poněkud zkomplikoval nevstřícným přístupem obce Rudník, pan Tomáš Lajský i přes tuto nepříjemnou okolnost dokázal prodej v klidu uskutečnit k naší úplné spokojenosti. Děkujeme a bude-li v budoucnosti nutnost řešit realitní problematiku, jistě se na tuto kancelář znovu obrátíme.     

MUDr. Ilona Čížková, Trutnov

Ing. Stanislav Janák

Prodej bytu v secesním domě na Praze 4

05.05.2021

Ing. Stanislav Janák

Ing. Stanislav Janák

Prodej bytu s úpravou interiéru (výmalba) pro návrh prezentace, s vyhledáním optimálního zájemce, včetně následného zajištění přehlášení plateb za el. energii a styk s příslušným katastrálním úřadem, byl realizován na profesionální úrovni. Kupní cena bytu byla nakonec vyšší než předpokládaná. Převod financí za prodej bytu byl bezproblémový, dle předchozích dohod. Určitě bych spolupráci s Vaší realitní kanceláří všem doporučil. Ing. Janák

Alena a Josef Bártovi

Prodej chalupy v Budislavi

24.08.2020

Alena a Josef Bártovi

Alena a Josef Bártovi

Na přelomu let 2019/2020 jsme se vzhledem k přibývajícímu věku a potřebě věnovat se rodině a vlastnímu rodinnému domku rozhodli prodat rekreační chalupu. Došli jsme k názoru, že transakci svěříme raději do rukou odborníků, neboť sami nemáme dost zkušeností, času a odhodlání k jejímu provedení.

Firma "Reality vize" nám byla doporučena jednou z bývalých klientek, která poskytla firmě náš telefonní kontakt, a makléř pan Lajský se nám aktivně ozval. Už to samo o sobě lze považovat za projev nadstandardního přístupu ke své práci a ke klientovi. Pak už se rozběhlo jednání, ve kterém pan Lajský zajistil prakticky vše - od prezentace na webových stránkách přes fyzické předvedení nemovitosti zájemcům, dojednání nejvýhodnější ceny, vyřízení potřebných právních záležitostí, zajištění bezpečného transferu finanční částky přes advokátní úschovu a zajištění vkladu do katastru nemovitostí až po přepis energií.

Pan Lajský vystupoval po celou dobu jednání velmi vstřícně a přátelsky a na veškeré naše otázky trpělivě odpovídal. Při vyjednání ceny dokonale využil okolností letošního jara (koronavirus a též krásné počasí při předvádění nemovitosti), čímž dle našeho názoru jen potvrdil své profesionální schopnosti.

Poznámka k provizi firmy. O její procentuální výši jsme byli pochopitelně informováni ihned na začátku jednání. Vzhledem ke sjednané kupní ceně jsme přesvědčeni, že i po odečtení této provize jsme získali částku, kterou bychom bez zprostředkování profesionálem nebyli schopni dosáhnout.


S poukazem na výše uvedené skutečnosti můžeme služby realitní kanceláře "Reality vize" jen doporučit.

 

Alena a Josef Bártovi,

Kameničky

Petr Weinelt

RD Malé Svatoňovice

18.02.2020

Petr Weinelt

Petr Weinelt

S panem Tomášem Lajským z "Reality vize" jsem se setkal při řešení koupě rodinného domu. Od začátku společného jednání jsem oceňoval jeho přehled, důslednost, profesionalitu v oboru a opravdu skvělou komunikaci. Za zcela zásadní pak považuji jeho věnování se obchodu až do konce a tedy i v době, kdy odměna makléře už je jistá. Bez nadsázky lze totiž říci, že bez jeho vsunutí se do jednání, bych možná ještě dnes, 3 měsíce po uskutečnění obchodu, neměl nemovitost převzatou. Veškeré problémy na straně prodávajícího byly vyřešeny obratem k mé spokojenosti. Spolupráci s "Reality vize" doporučuji! Výborná komunikace a přístup, stejně jako kompletní právní a daňový servis! Petr Weinelt

Anna Rybišárová

Prodej bytu v Pardubicích

09.01.2020

Anna Rybišárová

Anna Rybišárová

Před časem jsem hledala vhodnou realitní kancelář pro prodej bytu. Naši známí nám doporučili Reality s Andreou (dnes Reality Vize), že jejich služby jsou bezvadné a rychlé a opravdu tomu tak je. Byt se prodal velmi rychle a hladce. Všechny služby byly na jedničku, příjemné vystupování, nabídka bytu i s vizí rekonstrukce, hledání zájemce, komunikace s námi i s kupujícím, smlouvy a právní servis, kupní cena daleko (výše) za naší představou, příjemný bonus i zařizování věcí okolo. Velice děkujeme. Anna a Michaela Rybišárová

 

Bc. Hana Macháčková

Prodej bytu 1+1, Trutnov - HSM

04.11.2019

Bc. Hana Macháčková

Bc. Hana Macháčková

Andreu a Tomáše jsem oslovila již několikrát a vždy jsem byla s jejich přístupem a výsledkem práce spokojená. Ať šlo o výhodný prodej bytu, vyhledání přijatelného pronájmu nebo o komunikaci s nepříjemnými nájemníky, mohla jsem se spolehnout na jasné a vstřícné profesionální jednání i výhodné smluvní podmínky. Pokud budete chtít svůj obchod s nemovitostí vložit do schopných rukou, neváhejte kontaktovat realiťáky z RealityVize!

Leo Franke

Prodej RD v Náchodě

13.03.2019

Leo Franke

Leo Franke

S Tomášem a Andreou se známe již dlouhou dobu a proto jsme se na ně s důvěrou obrátili při prodeji našeho řadového domu v Náchodě. Oceňuji jejich fantastický a profesionálni přístup ke všem požadavkům a prodej byl realizován ve velice krátké době. Zařídili detailně vše od A do Z k naprosté spokojenosti naši i nového kupujícího. Takto si představuji komplexní a kompletni service realitní kanceláře. Vřele doporučuji služby "Reality s Andreou".

František Wolf

Pozemek Dolní Olešnice

19.09.2019

František Wolf

František Wolf

Naše spolupráce s realitní kanceláří Reality s Andreou byla na jedničku! Analýza prodávané nemovitosti, kvalitní a profesionální prezentace. I nadstandardní služba - získání kladného stanoviska od příslušného orgánu. Byl jsem velmi spokojen a rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval. Takto by měly vypadat služby realitní kanceláře. V případě potřeby bych se rád obrátil znovu. František Wolf

Slova makléře

Pro možnost výstavby RD na pozemku bylo nutné zajistit vyjádření těžařské společnosti Granát Turnov, která zajišťuje težbu granátů v této lokalitě a následně závazné stanovisko Krajského úřadu Královéhradeckého kraje, odboru životního prostředí a zemědělství. Krajský úřad vydal kladné stanovisko k výstavbě RD.

David Ryba

Byt 4+1 Trutnov - Kryblice

20.01.2019

David Ryba

David Ryba

Spolupráci s Vaší realitní kanceláří bych velice doporučil. Prodej své nemovitosti jsem řešil přes celou republiku a vše proběhlo v pořádku. Prodej byl náročný v rámci mého nájemce v bytě, ale kancelář neměla problém s nabídkou nového nájemního bytu pro mého nájemce a následně řešit prodej mé nemovitosti, vše na sebe navazovalo ke spokojenosti všech.
Oceňuji přístup ke klientovi a řešení jeho potřeb ke spokojenosti. V případě dalšího řešení nyní již koupi budu určitě využívat služeb této kanceláře.

Ing. Lenka Jaklová

Byt 2+1 Trutnov - Dolní Předměstí

11.11.2018

Ing. Lenka Jaklová

Ing. Lenka Jaklová

Přestože jsme se dříve potkávali jen zběžně, vždy na mě Andrea i Tomáš působili velmi přirozeně a příjemně. Věděla jsem, že při prodeji svého bytu chci spolupracovat s někým, kdo mi osobně bude sedět a kdo bude mít k obchodu především osobní přístup. To, že to byla dobrá volba, se potvrdilo jak kvalitně zpracovanou nabídkou, která přivedla kupce již během jednoho měsíce, tak také tím, že spolupráce pokračovala i dále při vyhledání, koupi a rekonstrukci nového bytu. Reality s Andreou můžu (a taky jsem to několikrát udělala) vřele doporučit.

Slova makléře

Pro Lenku Jaklovou jsme nejdříve zajišťovali prodej jejího bytu v Trutnově - Poříčí. Po úspěšném prodeji bytu v Poříčí byl další úkol jasný - vyhledat nový byt. Podařilo se vyhledat nemovitost, která odpovídala představám (co do lokality a velikosti), ale ne stavem. Následovala rekonstrukce díky které se z nového bytu stal nový domov. Při řešení bytové otázky jsme se s Lenkou měli možnost více poznat... stali se z nás přátelé ;-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace