S čím mohu pomoci?

Rohová řadová garáž - Trutnov Kryblice.

Nabízíme řadovou garáž s vlastním pozemkem o výměře 25 m2.

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Mapa

Kód zakázky

446

Elektrická energie

Ano

Štítek

Prodáno

Stav

Prodáno

Typ zakázky

Jiné

Typ nabídky

ProdejCena

550 000 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu.

Popis

Bydlíte v Trutnově na Kryblici? Nedaří se Vám (pravidelně) najít volné parkovací stání? Máte volné finanční prostředky? Investujte! Nabízíme řadovou garáž v osobním vlastnictví, která je ihned k dispozici. Technický stav odpovídá jejímu stáří. V minulosti došlo k výměně garážových vrat za nové plechové výklopné. Do garáže je zavedena elektřina s vlastním měřením. Jedná se o vyjímečnou nabídku, která se jen tak neobjeví. V případě zájmu volejte a domluvte si prohlídku.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace