S čím mohu pomoci?

Byt 3+kk s balkonem, privátní zahrada, ideální lokalita - Trutnov Kryblice

Zcela výjimečná nabídka bytu po celkové rekonstrukci, exkluzivní zastoupení při prodeji.

Kód zakázky

444

Dispozice

3+kk

Obytná plocha

76,00 m2 

Sklep

2,00 m2 

Balkon

4,00 m2 

Zahrada

80,00 m2 

Horkovod

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Byt

Typ nabídky

ProdejCena

4 300 000 Kč

 

Cena je uvedena včetně právního servisu.

Popis

Hledáte vhodnou nemovitost k trvalému bydlení v centru Trutnova? Preferujete zděný dům s privátní zahradou? Nesmí chybět balkón, prostorná chodba nebo technická místnost? Pokud ano, pak právě tato nemovitost Vás určitě osloví. Exkluzivně nabízíme byt s dispozicí 3+kk a obytnou plochou 78 m2 + balkón 4,8 m2, který je situovaný v 1. patře zděného bytového domu se šesti bytovými jednotkami. Adresa nemovitosti je Marie Majerové čp. 80, Trutnov - Kryblice. Bytový dům se nachází v ideální lokalitě Kryblice, klidné části hned nad krytým bazénem. Novým majitel bytu bude mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky: mateřská škola (2x), trutnovská nemocnice, všechny sportoviště, základní škola, cyklotrasa, Lidl, centrum města... všude dojdete během pár minut. Bytový dům prošel v roce 2013 - 2015 kompletní rokonstrukcí, která umožnila vznik šesti novým bytovým jednotkám s originální a funkční dispozicí. V bytové jednotce nechybí prostorná chodba, technická místnost (pro pračku, sušičku, el. bojler - příprava TUV), samostatná toaleta, dva samostatné pokoje, hlavní obytný prostor propojený s kuchyňským koutem a jídelnou a vstupem na jižně orientovaný bolkón. Příslušenstvím bytu je sklep v suterénu domu. Nový majitel bytu získá možnost využívat privátní společnou zahradu u domu. Dům je napojen na horkovod, který zajišťuje vytápění bytu. Příprava teplé užitkové vody je pomocí elektrického bojleru. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a obecní vodovod. Veškeré energie (teplo, voda, elektřina) jsou samostatně měřené. Vzhledem ke zdařilé a poctivé rekonstrukci domu nemovitost nevyžaduje žádné investice. I přes to se všichni současní majitelé dohodli na příspěvku na údržbu a správu nemovitosti ve výši 2.400,- Kč měsíčně. Tuto nemovitost vřele doporučuji a tímto Vás zvu na její prohlídku.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace