S čím mohu pomoci?

Trutnov, byt 1+kk s balkonem po kompletní rekonstrukci!

Hledáte dlouhodobý pronájem bytu? Vyhovuje Vám lokalita Šestidomí?

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Kód zakázky

436

Dispozice

1+kk

Obytná plocha

30,00 m2 

Sklep

2,00 m2 

Balkon

3,00 m2 

Horkovod

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Byt

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

PronájemCena

8 500 Kč

 

Cena je uvedena bez záloh na energie

Popis

Exkluzivně Vám k dlouhodobému pronájmu nabízíme kompletně zrekonstruovaný byt. Jedná se o byt s dispozicí 1+kk s balkónem v ulici Slévárenská, Trutnov - Šestidomí. Byt je situovaný v 6. (předposledním) patře panalového domu s jiho-západní orientací s výhledem na Krkonoše. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, která je v závěrečné fázi s možností nastěhování v první polovině listopadu 2022. Byt je částečně zařízený - nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, zařízená kouplena včetně nábytku, vestavěná skřín v předsíni). Možnost připojení k optické síti společnosti HD internet. Byt je vytápěn ústředním topením (horkovod). Provozní náklady bytu jsou kolem 2,5 tis. Kč. V případě zájmu nebo dotazů volejte a sjednejte si prohlídku bytu.

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace