S čím mohu pomoci?

Byt 2+kk po kompletní rekonstrukci.

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt v klidné části Trutnova - Poříčí

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Mapa

Kód zakázky

418

Dispozice

2+kk

Obytná plocha

55,00 m2 

Sklep

10,00 m2 

Půda

15,00 m2 

Horkovod

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Byt

Typ nabídky

PronájemCena

9 500 Kč

 

Cena je uvedena bez záloh na energie

Popis

Hledáte dlouhodobý pronájem bytu? Klidné místo, kde se Vám bude dobře žít? Potom právě pro Vás dokončujeme rekonstrukci bytu v domě se třemi bytovými jednotkami. Dům stojí na levém břehu řeky Úpy v klidné části Trutnova - Poříčí. Zásadní rekonstrukcí prošel celý byt. Nové jsou podlahy, došlo ke snížení a zateplení stropů, kompletně nová je elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, nová koupelna se sprchovým koutem, nová kuchyňská linka. K bytu náleží půdní a sklepní prostor a malá prádelna. Při podpisu nájemní smlouvy je nutné složení vratné kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Rekonstrukce bytu je ve finále = nastěhování od 1.9. 2021.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace