Byt 1+1 s výhledem na Relax & Sport Resort Mladé Buky

Hledáte příjemné bydlení v Mladých Bukách? Vyhovuje Vám menší byt s nízkými provozními náklady?

Foto

Video

Půdorys

Mapa

Kód zakázky

408

Dispozice

1+1

Obytná plocha

35,00 m2 

Sklep

2,00 m2 

Horkovod

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Byt

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

PronájemCena

5 500 Kč

 

Cena je uvedena bez energií a služeb

Popis

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt v příjemné lokalitě obce Mladé Buky. Byt s dispozicí 1+1 nabízí prostornou chodbu (předsíň), ze které je vstup na samostatnou toaletu, do koupelny se sprchovým koutem, dále do kuchyně a hlavního pokoje. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. Částečnou modernizací prošla koupelna, kde je nový sprchový kout. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou ve tvaru "I" s elektrickým sporákem. Na podlahách je položeno linoleum. Dům (byt) je napojen na horkovod a to je v současnosti nejlevnější způsob vytápení. Byt je vhodný k trvalému bydlení, ale i k víkendovému užívání spojeném se sportovními aktivitemi na horách. Podmínkou uzavření nájemní smlouvy je složení kauce (finanční jistoty). V případě zájmu nebo dotazů volejte.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace