Byt 3+1 s balkonem v Trutnově na Šestidomí

Pro našeho klienta hledáme byt s balkonem v panelové výstavbě na Šestidomí

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Kód zakázky

406

Dispozice

3+1

Štítek

Poptáváme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Byt

Typ nabídky

KoupěPopis

Nabídněte svoji nemovitost k prodeji. Stav bytu nerozhoduje. Pro našeho dlouholetého klienta hledáme byt v panelovém domě v Trutnově na Šestidomí. Kupující preferuje dispozici 3+1 s balkonem. Alternativou může být i nemovitost s dispozicí 2+1. Právní servis hradí kupující. Rychlé jednání, vlastní finanční prostředky. 

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace