Rodinný dům v klidné a žádané části Úpice

Do nabídky připravujeme rodinný dům se zahrada s nádherným výhledem do okolí.

Foto

Video

Půdorys

Kód zakázky

404

Dispozice

5+1

Štítek

Novinka

Stav

Připravujeme

Typ zakázky

Dům

Typ nabídky

ProdejPopis

V současné době připravujeme podklady pro prezentaci nemovitosti včetně video prezentace. Probíhá dědické řízení po jehož ukončení bude možné odstartovat samotný prodej nemovitosti. Zveřejněné fotografie Vám přinášejí základní představu o nemovitosti, kde je platné stavební povolení pro možnost doknčení započaté rekonstrukce. V případě zájmu o více informací prosím kontaktujte makléře.

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace