Nový, moderní a světlý byt s dispozicí 3+kk

K dlouhodobému pronájmu nabízíme prostorný a světlý byt o výměře 78 m2.

Foto

Video

Půdorys

Mapa

Kód zakázky

402

Dispozice

3+kk

Obytná plocha

78,00 m2 

Sklep

4,00 m2 

Horkovod

Ano

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Štítek

Doporučujeme

Stav

Aktuální

Typ zakázky

Byt

Typ nabídky

PronájemCena

10 000 Kč

 

Uvedená cena = měsíční nájemné

Popis

Byt se nachází v druhém patře multifunkční budovy na ulici Náchodská v Trutnově. Novostavba bytu s moderní dispozicí a vybavením bude připravena k pronájmu (předání) v první polovině února 2020. Byt je vytápěn ústředním topením napojeným na horkovod. Teplá voda je připravována pomocí el. bojleru. Díky skvělé orinetaci bytu (na jih) je byt světlý a teplý. Moderní kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, myčkou nádobí, digestoří, elektrickou troubou, a americkou lednicí. Samotnou kuchyň dotváří jídelní stůl se židlemi od českého výrobce TON. Mezi další vybavení bytu, které může nájemce užívat je automatická pračka umístěná v koupelně a dvě vestavěné skříně, z toho jedna je v prostorné předsíni a jedna v ložnici. Hledáme slušného nájemníka k dlouhodobému pronájmu. Podmínkou uzavření nájemní smlouvy je složení vratné kauce (finanční jistoty). Energie a služby spojené s nájmem činí cca 2,5 tis. Kč. V případě zájmu nebo dotazů volejte.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace