Rodinný dům v centru Trutnova

Dlohodobý pronájem. Do nabídky připravujeme rodinný dům se zahradou nedaleko centra.

Foto

Video

Půdorys

Soubory

Mapa

Kód zakázky

401

Dispozice

3+1

Obytná plocha

75,00 m2 

Zahrada

293,00 m2 

Půda

50,00 m2 

Elektrická energie

Ano

Obecní vodovod

Ano

Splašková kanalizace

Ano

Dešťová kanalizace

Ano

Štítek

Novinka

Stav

V rekonstrukci

Typ zakázky

Dům

Energetická náročnost

G

Typ nabídky

Pronájem 

Info k ceně v kanceláři

Popis

Hledáte dlouhodobý pronájem bytu nebo domu? Oceníte lokalitu s výbornou občanskou vybaveností, možnost využívat vlastní zahradu, peší dostupnost do centra během pár minut? To vše a mnohem více nabízí dům na adrese Horská 324, Trutnov. Pro slušného a solventního nájemníka připravujeme nové příjemné bydlení. Dům však vyžaduje stavební úpravy, do kterých se brzy pustíme. V případě zájmu, dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Mapa

Makléř

Tomáš Lajský

724 657 113

tomas@realityvize.cz

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace